Website

Nieuwe website Commando Business Club

14 september 2016

Nieuwe website

De afgelopen weken zijn we druk bezig geweest met het vormgeven van de nieuwe website voor de Commando Business Club. Wij zijn erg trots op het resultaat! We hebben de afgelopen maanden alle op- en aanmerkingen van onze leden aangehoord en deze geprobeerd te verwerken in de nieuwe site. Wij hopen je nu nog duidelijker te kunnen informeren. De vormgeving is gedaan door ons eigen lid Jeroen Vels van SHERPA grafisch ontwerp.

Een website is nooit af. We gaan ook de komende tijd door met het ontwikkelen van pagina’s en het plaatsen van relevante informatie. Bezoek onze website dus regelmatig om op de hoogte te blijven!

Nieuws brengen

Heb je zelf nieuws dat interessant kan zijn voor onze leden, dan horen we dat natuurlijk graag. Ook andere op- en aanmerkingen betreffende deze website kun je altijd aan ons doorgeven! De contactgegevens staan op deze pagina.

Design: SHERPA grafisch ontwerp | Realisatie: Teqz